Specjalista Citrix XenApp

praca it: etat dla Cyclad Polska / Hamburg, Niemcy

Tagi: Citrix SCCM

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko Specjalisty Citrix XenApp do Hamburga.

Miejsce pracy: Hamburg

Opis stanowiska:
• Administracja oprogramowaniem Terminal Server
• Administracja serwera Citrix XenApp Farms
• Obsługa System Center Configuration Manager (SCCM)
• Wsparcie techniczne dla 2 poziomu
• Wsparcie 2 i 3 poziomu

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w specyfikacji, projektowaniu, integracji oraz utrzymaniu Citrix XenApp, Windows Based Server Systems a także SCCM
• Znajomość podstawowych języków skryptowych (VBS, PowerShell, etc.)
• Podstawowa znajomość DNS, DHCP, LDAP
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w wirtualizacji aplikacjami
• Certyfikaty (Citrix, MS, VMware)

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-25
Wyświetlona: 4502 razy