Programista Python/Django

praca it: etat dla Talent Partners / Ruda Śląska

Tagi: Python Django JavaScript Programista

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Python / Django
Nr ref. PPD/94/2011
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez klienta, w zespołach samo-zarządzanych w ramach metodyki SCRUM,
  • realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu w Python / Django,
  • umiejętność tworzenia stron www z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość biblioteki jQuery lub podobnej,
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą, umiejętność projektowania aplikacji,
  • umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji, najlepiej GIT,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
*umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • doświadczenie ze zręcznymi metodykami projektowymi, najlepiej Scrum,
  • praktyczną znajomość TDD i automatyzacji testów,
  • znajomość HTML5 i CSS3,
  • znajomość języka JavaScript (funkcje lambda, dziedziczenie prototypów, domknięcia),
  • umiejętność pisania serverside JS (node.js, ringojs, itp.), doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS lub Android.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-03
Wyświetlona: 6875 razy