Programista PHP

praca it: etat dla UNIA INTERACTIVE / Warszawa

Firma Unia Interactive z siedzibą w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko "Programista PHP".

Wymagania:
- dobra znajomość języka PHP oraz metod tworzenia w nim aplikacji internetowych
- dobra znajomosc (HTML, JavaScript, CSS)
- znajomość języka SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL)
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane portfolio i/lub przykład kodu napisanego w PHP

Zakres obowiązków:
- rozbudowa aplikacji PHP
- tworzenie dodatkowych modułów na potrzeby aplikacji WWW

CV oraz portfolio prosimy wysyłać na e-mail [email protected]
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-04-17
Wyświetlona: 4225 razy