PL/SQL Developer

praca it: etat dla Britenet / Poznań

Tagi: PL/SQL SQL Oracle Oracle RAC DWH

Nasza oferta:
ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty pięciokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery, dostęp do wielu wewnętrznych szkoleń, praca w zespole doświadczonych programistów chętnie dzielących się wiedzą, używanie najnowszych technologii Open Source (Spark, Druid, Airflow)
BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Projekt realizowany dla instytucji publicznej ma na celu budowę największego i najbardziej kompletnego ekosystemu danych w Polsce. Ekosystem ten będzie obejmował obszary hurtowni danych, Big Data oraz Internetu Rzeczy. Na dalszych etapach przygotowane dane będą wykorzystane w raportowaniu, analizach statystycznych i budowie modeli machine learning. Projekt uwzględnia również pomijane najczęściej obszary zarządzania metadanymi oraz zarządzania jakością danych.

Zadania:
- Projektowanie i wdrażanie systemów opartych o relacyjne bazy danych, w szczególności Oracle
- Projektowanie i wdrażanie modelu danych oraz rozwiązań integracyjnych i bazodanowych
- Instalacja i konfiguracja baz danych, w szczególności w technologii Oracle
- Implementacja rozwiązań lub wprowadzanie zmian w obszarze baz danych
- Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za funkcjonowanie środowiska produkcyjnego
- Analiza i rozwiązywanie problemów wydajnościowych oraz wykrytych błędów
- Udział w analizie i rozwiązywaniu wykrytych błędów, a także rozwoju istniejących rozwiązań
- Tworzenie dokumentacji

Nasze oczekiwania:
- Minimum 3 lata doświadczenia w projektach klasy enterprise z wykorzystaniem technologii Oracle lub pokrewnych
- Doświadczenie w Oracle RAC lub pokrewnych dla systemów wysokiej dostępności
- Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu hurtowni danych
- Doświadczenie w projektowaniu modeli i struktur danych lub integracji baz danych
- Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-06-23
Wyświetlona: 6461 razy