Big Data Specialist

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Hadoopo Spark Scala /Hive/ Airflow

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty pięciokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery, dostęp do wielu wewnętrznych szkoleń, praca w zespole doświadczonych programistów chętnie dzielących się wiedzą, używanie najnowszych technologii Open Source (Spark, Druid, Airflow)
BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy
Wymagania:

Min. 3 – letnie doświadczenie w programowaniu w języku Scala lub Java
Co najmniej podstawowe doświadczenie w ekosystemie Big Data (Spark, Hadoop, Hive)
Znajomość i praktyczna wiedza w stosowaniu dobrych praktyk (clean code, code review, TDD, DDD, CI)
Znajomość programowania obiektowego i funkcyjnego
Sprawne poruszanie się w systemie z rodziny Unix
Wykształcenie wyższe techniczne lub kończące się studia (preferowany kierunek informatyka lub pokrewny)
Pozytywne nastawienie i umiejętności pracy w zespole
Kluczowe zadania:

Wdrażanie rozwiązań w chmurze Google Cloud Platform (Dataflow, BigQuery)
Projektowanie i wdrożenie rozwiązań związanych z obszarem Big Data
Ciągły rozwój aplikacji, troska o wydajność i dostarczanie elastycznych rozwiązań systemowych
Realizacja projektu w oparciu o najnowsze technologie na rynku
Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla branży usługowej z wykorzystaniem Big Data (Spark, Hadoop, Hive, Scala/Java). Praca oparta na petabajtach zgromadzonych danych oraz współtworzeniu zaawansowanej analityki danych na potrzeby sprzedających oraz działu komercyjnego.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-05-15
Wyświetlona: 7472 razy