Java Developer

praca it: etat dla Citycom IT / Warszawa

Tagi: java developer spring hibernate JSE JEE

Zakres obowiązków

- Tworzenie oprogramowania

- Wdrażanie i rozwijanie nowych technologii

- Aktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania oprogramowania

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe techniczne / student ostatnich lat gotowy do pracy na pełny etat lub min 4/5 etatu

- Praktyczna znajomość zasad programowania w języku Java SE 8, Java EE

- Znajomość Hibernate, Spring, Spring MVC,

- Zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie,

- Udział w ciekawych projektach

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-01-02
Wyświetlona: 6819 razy