Java Developer

praca it: etat dla ALTIMI / Katowice

Tagi: java

Altimi Software House to 14 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.
Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania
- Analiza wymagań Klienta, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
- Sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

OFERUJEMY:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze
- Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

OCZEKIWANIA:
- 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji z użyciem Java Enterprise Edition
- znajomość EJB, SQL, Hibernate
- doświadczenie z aplikacjami serwerowymi WebLogic / WebSphere / Jboss
- znajomość baz danych Oracle, DB2, MSSQL
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-12
Wyświetlona: 7497 razy