Młodszy Programista .NET

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: NET Agile C# WPF JSON AngularJS

Katowice

Reprezentujemy firmę informatyczną z siedzibą w centrum Katowic która wykorzystując przede wszystkim technologie z obszaru .NET zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania rysunkami i dokumentami technicznymi oraz projektami. Firma bierze udział w całym procesie realizacji projektów dla swoich klientów.

Opis stanowiska:
• Realizacja projektów programistycznych dla firmy i klientów w technologiach Microsoft (SQL Server, WCF, ASP.NET, WPF, modern UI) – zaawansowany, wielowarstwowy autorski system do zarządzania dokumentacją techniczną i rysunkami (głównie wprowadzanie nowych funkcjonalności do już istniejących aplikacji wielowątkowych)
• Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
• Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
• Tworzenie dokumentacji developerskiej
• Praca na metodykach Agile (Scrum-ie lub Kanban)

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w technologiach Microsoft .NET (preferowany C#)
• Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach:
• Język SQL
• Projektowanie relacyjnych baz danych
• Technologie programowania warstwy serwerowej – WCF lub/i Windows/Web Services
• Rozwiązania asynchroniczne, kolejkowanie (queuing), messaging
WPF
JSON, AngularJS, CSS, LESS, jQuery
• Znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w wybranym kierunku – aplikacje desktopowe, webowe, zarówno backend jak i frontend
• Możliwość poznania całego przekroju technologii Microsoft
• Indywidualny budżet każdego pracownika przewidziany na szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne
• Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia rodziny
• Kursy języków angielskiego/niemieckiego w renomowanej placówce finansowane przez firmę w 100%
• Kartę Multisport Plus
• Dowolność w wyborze godzin pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7.00 a 9.00 rano)
• Pracę w przyjaznym środowisku
• Otwartość firmy na nowe technologie i nastawienie na rozwój
• Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-05-15
Wyświetlona: 7745 razy