.NET Developer

praca it: etat dla PGB Human Resources / Gdańsk

Tagi: NET C# Agile

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla jednego ze swoich klientów zajmującego się tworzeniem oprogramowania, poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
-Integracja przygotowanych rozwiązań z istniejącym systemem,
-Implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET oraz nowych funkcjonalności w zależności od preferencji,
- Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań,
-Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami,
-Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu,
-Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:
-Dobra znajomość platformy .Net i C#,
-Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim,
-Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
-Znajomość JavaScript, technologii webowych oraz metodologii AGILE, XP,
-Wiedza dotycząca wzorców projektowych,
-Znajomość SQL.

Klient oferuje:
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP bądź B2B,
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz międzynarodowym środowisku,
-Możliwość korzystania z najnowszych i najciekawszych technologii informatycznych,
-Pakiet szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych,
-Możliwość realizacji autorskich pomysłów i rozwiązań,
-Pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-07
Wyświetlona: 7716 razy