Devops Engineer

praca it: etat dla SALESFOR / Wrocław, Katowice, Żywiec

Tagi: Linux python

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest która dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr Ref: DOE/WKZ/133/2017

Miejsce Pracy: Wrocław, Katowice/Żywiec

Obowiązki:

administracja, zarządzanie, monitoring oraz tuning systemów i aplikacji
projektowanie oraz wdrażanie nowych usług
udział w ocenie i proponowaniu odpowiednich narzędzi oraz technologii
ciągłe doskonalenie obecnej infrastruktury oraz dostosowywanie jej do obowiązujących standardów
aktywna praca nad wirtualizacją usług w DC
udział w międzynarodowych projektach

Wymagania:

bardzo dobra znajomość systemu Linux
praktyczna wiedza w obszarze
– wirtualizacji (głównie KVM, VMware, XEN)

– rozwiązywania problemów wydajnościowych

– protokołów sieciowych

– zagadnień storage

doświadczenie przy budowie środowisk HA
znajomość języka Python
minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

znajomość: OpenStack, Ansible, macierze
doświadczenie z InfiniBand

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
bogaty pakiet benefit,
duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-27
Wyświetlona: 6811 razy