Programista

praca it: etat dla Comarch / Częstochowa

Tagi: java bazy danych AngularJS ReactJS Androin NET

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Programista
Nr ref: P/REK

profil pracownika
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• potwierdzona doświadczeniem praktyczna znajomość jednej z wymienionych poniżej technologii:
• Java
• Bazy Danych
• Web: AngularJS, ReactJS
• iOS/Android
• .NET/C#
• kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

zakres obowiązków
• współpraca z analitykami biznesowymi
• implementacja projektów funkcjonalnych
• diagnozowanie i poprawa błędów
• przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

oferujemy
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami
• prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
• indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-13
Wyświetlona: 7417 razy