Młodszy programista Java

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Zielona Góra

Tagi: java

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA
Miejsce: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:
Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
Analiza potrzeb biznesowych;
Współpraca z zespołem;
Tworzenie dokumentacji technicznej.
OCZEKIWANIA:
Praktyczna znajomość Javy SE;
Znajomość SQL;
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
Umiejętność pracy w zespole;
Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
KLIENT OFERUJE:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Przyjazną atmosferę;
Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
Bogaty pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6027 razy