JavaScript Developer (Senior i Regular)

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Zielona Góra

Tagi: javascript

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

JAVASCRIPT DEVELOPER (SENIOR I REGULAR)
Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:
- pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
- analiza potrzeb biznesowych;
- współpraca z zespołem;
- tworzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:
- bardzo dobra znajomość JavaScript, minimum 2-3 letnie doświadczenie;
- umiejętność pisania czystego kodu w JavaScript;
- znajomość HTML5, CSS;
- znajomość AngularJS lub/i React
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
- umiejętność pracy w zespole;
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

KLIENT OFERUJE:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- przyjazną atmosferę;
- pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 6056 razy