Junior PHP Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. Z o.o. / Zielona Góra

Tagi: PHP

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta –zajmującego się tworzeniem tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości poszukuje pracownika na stanowisko:

JUNIOR PHP DEVELOPER

Miejsce: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:
- Tworzenie aplikacji w PHP;
- Optymalizacja i poprawa istniejących rozwiązań ;
- Tworzenie nowych funkcjonalności;
- Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:
- Minimum roczne doświadczenie (nie musi być komercyjne);
- Podstawowa znajomość JavaScript;
- Dobra znajomość języka angielskiego – na poziomie dokumentacji technicznej;
- Zdolność do samodzielnej analizy i twórczego rozwiązywania problemów;
- Empatia do współpracowników oraz klientów.

KLIENT OFERUJE:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych umiejętności;
- Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
- Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b);
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy;
- Możliwość realizacji własnych pomysłów przy wsparciu doświadczonych kolegów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-14
Wyświetlona: 5866 razy