Project Manager IT

praca it: etat dla Positive Power Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: project manager IT

Obowiązki:

Zarządzanie projektami z obszaru IT.
Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy.
Delegowanie zadań oraz monitorowanie postępów prac.
Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole.
Raportowanie działalności z zakresu postępów prac.

Wymagamy:

Doświadczenia w zakresie pracy na stanowisku Project Managera/Team Lidera w obszarze IT.
Doświadczenia w prowadzeniu projektów IT i zarządzania zespołem.
Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.
Analitycznego myślenia i zorientowania na cele.
Gotowości do podróży służbowych i kontaktu z klientem.
Znajomości j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (dokumentacja techniczna, rozmowa z klientem).
Znajomość jednej z metodyk PRINCE2/Agile/Scrum/ITIL będzie atutem.

Oferujemy:

Pracę przy projektach dla największych brandów – w Polsce i na świecie.
Stanowisko pracy pozwalające wykorzystać mocne strony i zasoby oraz umożliwiające rozwój zawodowy.
Umowę o pracę lub B2B.
Wynagrodzenie stałe w widełkach 3,5-5 tys. zł netto (UoP), ustalane indywidualnie biorąc pod uwagę doświadczenie kandydata.
System premiowy kwartalny i roczny.
Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami technologicznymi.
Dofinansowany karnet sportowy oraz pakiet opieki zdrowotnej.
Dostęp do biblioteki książek i pism branżowych.
Pyszną mieloną kawę z ekspresu.
Pracę w kreatywnym, młodym i sympatycznym zespole, który sukcesywnie realizuje nowe wyzwania.
Biuro w Centrum Gliwic z dogodnym dojazdem (PKP, komunikacja miejska, DTŚ). Praca stacjonarna w biurze w Gliwicach, nie wymagająca częstych wyjazdów służbowych.
Praca na pełen etat w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku, OD ZARAZ.
Narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy – do ewentualnych spotkań z klientem.

Dołącz do naszego zespołu!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-27
Wyświetlona: 4462 razy