Senior Python Developer - Nr ref. (60/12)

praca it: etat dla Infolet Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: python linus cassandra postgres redis angularjs

Opis stanowiska
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy doświadczonego Python Developera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Database Platforms, by uczestniczyć w rozwoju kluczowych platform dostarczanych całej firmie: NoSQLDB, RDBMS, FTS. Będzie miała wpływ na rozwój oprogramowania odpowiedzialnego za automatyczne zarządzanie klastrami usług Klienta. To okazja do pracy z takimi technologiami jak Cassandra, Postgres, Solr i Redis zarówno w chmurze prywatnej, jak i AWS.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Python Developer
  • Doświadczenie w projektowaniu krytycznych systemów rozproszonych o dużej skali
  • Znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w projektowaniu struktur i zapytań bazodanowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość przynajmniej jednej z technologii: Cassandra, Postgres, Solr, Redis
  • Znajomość: AngularJS, Graphite, SaltStack
  • Znajomość Node.js

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Budżet do 13 500 PLN przy B2B
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych
  • Współtworzenie najnowszych technologii
  • Stabilne środowisko pracy
  • Pakiet socjalny
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-23
Wyświetlona: 5166 razy