Backend Developer (Dating Products)

praca it: etat dla SALESFOR / Kraków

Tagi: node js backend javascript rest api json rpc

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT zajmujący się tworzeniem pionierskich rozwiązań znacząco wpływających na korzystanie z Internetu. Klient jest odpowiedzialny za rozwój systemów i serwisów, z których regularnie korzystają 23 milionów ludzi w Polsce i w Europie. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr Ref: BD/K/134/2016
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania
Obowiązki:
Tworzenie i rozwijanie produktu, udział we wdrożeniach
Współudział w planowaniu architektury i kierunków rozwoju dla nowopowstającego produktu
Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
Tworzenie testów i dokumentacji techniczno-projektowej oprogramowania

Wymagania:
Znajomość javascript i/lub node.js (doświadczenie z Express.js będzie dodatkowym atutem)
Praktycznej znajomości zagadnień związanych z programowaniem asynchronicznym
Znajomości Postgres oraz umiejętności pisania procedur składowanych
Znajomości formatów wymiany danych JSON RPC, REST API

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (Cassandra, Redis)
Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration
Swobodne poruszanie się w konsoli Linux

Oferujemy:
Pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
Praktyczne doświadczenia w rozwiązaniach o dużej skali – obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu i setki maszyn
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (Node.js, Cloud)
Poszerzanie swoich kompetencji i osiąganie niebanalnych rezultatów
Stabilne środowisko pracy
Pakiet socjalny doceniany przez naszych pracowników

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-18
Wyświetlona: 5029 razy