Xamarin Developer Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: C# Net Xamarin MVVM REST Api XAML AXML XIB

Oferta:
wynagrodzenie: 8000 do 14 000 zł netto na B2B
(możliwa UoP)
miejsce pracy: Kraków
lekcje j. angielskiego
elastycznye godziny pracy
zagraniczne konferencje
karta Multisport
prywatna opieka medyczna

Główne zadania:
odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych wraz z implementacją specyfikacji
funkcjonalnej (technicznej,
odpowiedzialność za projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu frameworka
Xamarin
testowanie rozwiązań

O firmie:
Firma z Krakowa istniejąca od 20 lat, będąca zintegrowanym dostawcą rozwiązań informatycznych o przedłużonej gwarancji i zarządzania i administracji F&1. Ma swoją siedzibę także w Chicago (USA) i w Tajlandii.

Wymagania:
2+ lat doświadczenia jako C#/.Net Developer
doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji wieloplatformowych
(Xamarin)
wiedza z zakresu wdrażania aplikacji mobilnych
doświadczenie w: MVVM, REST Api, XAML, AXML, XIB
Wykształcenie informatyczne/pokrewne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-17
Wyświetlona: 5111 razy