Programista Aplikacji IOS (Wrocław)

praca it: etat dla ThisAPI / Wrocław

Tagi: Programista iOS Mobile Developer

ThisAPI
Nowy softwarehouse poszukuje specjalisty od tworzenia aplikacji mobilnych na platformę IOS. Programiści firmy tworzyli aplikacje mobilne które mają prawie milion pobrań (na Androida i IOS), jak też strony www o oglądalności do 900.000 odsłon dziennie. Poszukujemy osób ambitnych, zdolnych do samodzielnego rozwiązywania problemów, gotowych na uczenie się od innych ale też do dzielenia się swoimi umiejętnościami.

Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu!

Opis stanowiska:
Wytwarzanie i utrzymanie aplikacji IOS.

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie przy tworzeniu aplikacji
Samodzielne stworzenie przynajmniej jednej aplikacji na IOS (lub znaczący udział w jej stworzeniu)
Znajomość Objective-C lub Swift
Doświadczenie w korzystaniu z GIT
Doświadczenie w tworzeniu wielojęzycznych aplikacji
Gotowość do pokazania przykładu kodu w trakcie rekrutacji lub przesłania go na email lub napisania zadania testowego [w zależności od preferencji kandydata]

Mile widziane:
Doświadczenie w korzystaniu z Jira, Confluence, Bitbucket lub Trello, Github
Doświadczenie w testowaniu aplikacji
Umiejętność projektowania API dla aplikacji mobilnych (specyfikacja)
Znajomość narzędzi analitycznych do aplikacji
Znajomość języków (angielski lub niemiecki) nie jest wymagana, ale będzie dodatkowo premiowana

Oferujemy:
Oferujemy stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole. Chętnie testujemy wspólnie najnowsze technologie.
Kod przed wrzuceniem jest oceniany przez innych programistów (Pull request).
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia. Na okres próbny (3 miesiące) preferowana umowa o dzieło/zlecenie (lub B2B jeśli kandydat posiada firmę).
Na początku możliwość pracy zdalnej, pod warunkiem korzystania z narzędzi do ewidencjonowania czasu pracy, docelowo praca na miejscu. Kandydat na rozpoczęcie współpracy musi posiadać swój komputer, docelowo (po okresie próbnym) możliwy jest zakup sprzętu służbowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-10
Wyświetlona: 4971 razy