Fullstack Developer

praca it: etat dla GetPRO / Szczecin

Tagi: python javascript angular react

Opis oferty

Poszukujemy zdolnego Fullstack Developera, który chętnie dołączy do nowego teamu zespołu tworzącego oprogramowanie do zarządzania eskadrą dronów.

OFERTA:
- Długofalowa praca w stabilnej firmie tworzonej przez wysokiej klasy doświadczonych specjalistów
- Pracę przy rozwojowym projekcie w małym (3 – 4 osobowym) zespole
- Pracę o charakterze przede wszystkim twórczym
- Możliwość wyjazdów zagranicznych i wspołpracy z znaczącymi międzynarodowymi organizacjami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu)
- Szeroki pakiet benefitów
- Wymagania i obowiązki

ZADANIA:
- Implementacja rozwiązań zgodnie ze specyfikacjami dostarczonymi przez klienta
- Proponowanie ewentualnych lepszych rozwiązań dla poszczególnych problemów
- Pisanie testów do własnego kodu (unit, e2e)
- Udział w spotkaniach projektowych z klientem (telekonferencje)

OCZEKIWANIA:
- 2+ doświadczenia komercyjnego w tworzeniu warstw frontendowej i bakendowej aplikacji
- Bardzo dobrej znajomości Angular2
- Bardzo dobrej znajomości technologii takich jak JavaScript, HTML5 i CSS3
- Dobrej znajomości Python
- Plusem będzie znajomość ReactJS
- Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji
- Gotowości do podnoszenia własnych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-26
Wyświetlona: 4797 razy