Front-End Developer

praca it: etat dla Exlabs / Gliwice

Tagi: JS CSS JavaScript Angular

W biurze Exlabs nosimy kapcie… W końcu nie jesteśmy dużą agencją, postępującą według ściśle określonych zasad. Naszym głównym celem jest praca, która sprawia przyjemność, dlatego pracujemy tylko nad ciekawymi projektami. Stanowimy zgrany zespół, który planuje w najbliższym czasie poszerzyć swoje grono. Więcej o nas przeczytasz na exlabs.co.uk.

Poszukujemy entuzjasty programowania z wielkim zapałem i smykałką do szybkiej nauki [Junior], kreatywnego i chętnego do rozwoju front-end developera [Mid], a najlepiej zaprawionego w wielu bojach przywódcy [Senior].

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, musisz spełniać tylko jeden podstawowy warunek – JS i CSS musi być Twoją pasją, by praca nie była karą a przyjemnością :)

Wymagania i obowiązki:

- bardzo dobra znajomość CSS i JavaScript,
- doświadczenie z przynajmniej jednym z frameworków Angular/Ember/React,
- doświadczenie w RWD,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- chęć ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

- znajomość frameworków UI tj. Bootstrap / Foundation,
- znajomość HAML/Slim,
- podstawy Ruby on Rails,
- doświadczenie w optymalizacji front-endowego kodu pod względem wydajności oraz SEO.

Wynagrodzenie:

Junior: 3.500zł + VAT
Mid: 4.500zł – 8.500zł + VAT
Senior: >9.000zł + VAT

Oferujemy:

– Kartę multirport – Darmowe przekąski – Darmową kawę i inne napoje – Pokój gier, – Elastyczne godziny pracy, – Szkolenia, – Konferencje.

- Masz już dość pracy w korporacji!
- Szukasz pracy na jasnych warunkach!
- Chcesz pracować w gronie pasjonatów!
- Szukasz ciekawych projektów, aby się rozwijać!
- Chciałbyś zobaczyć naszą kolekcję kapci :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-03
Wyświetlona: 4648 razy