Senior Unity Developer

praca it: etat dla GameDesire Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: c# unity mobile

Poszukujemy programisty na stanowisko Senior Unity Developer, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz gamingowy zespół.

Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

  • Współtworzenie nowych, wieloosobowych, casualowych gier 2D z użyciem Unity Engine na platformy mobilne
  • Wspomaganie procesu projektowania nowych gier
  • Wspieranie zespołu swoim doświadczeniem w pracach programistycznych, zwłaszcza w obszarze architektury projektu i procesu deweloperskiego,
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w kontaktach z osobami biznesowymi – Product Ownerem, zespołami marketingu i analiz
  • Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań

Wymagane skille

  • Biegła znajomość C# oraz środowiska Unity, z koncentracją na tworzeniu gier 2D
  • Znajomość wzorców projektowych, dobrych praktyk programistycznych
  • Umiejętność konstruowania architektury aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół

Mile widziane

  • Znajomość innych technologii budowy gier mobilnych, zwłaszcza wieloosobowych
  • Znajomość C++
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • Praca w środowisku Linuks i/lub Mac OS X

Nagrody gwarantowane

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 10 lat,
  • Wpływ na tworzenie gry!
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport, bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-06
Wyświetlona: 4246 razy