Webmaster / Programista Frontend

praca it: etat dla Gemius SA / Warszawa

Tagi: HTML5 JavaScript Bootstrap SQL Python Linux

Dlaczego warto z nami współpracować?

ponieważ realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych Klientów, zawierających średnio około 500 bajtów danych; to średnio ponad 140 tys. takich rekordów na sekundę – w szczycie nawet 200 tys.,
ponieważ jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie,
ponieważ oferujemy Ci elastyczne formy współpracy i godziny pracy,
proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
będziesz mógł/mogła wybrać jedną z dofinansowanych przez firmę kart (medyczna, sportowa),
ponieważ doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro oraz sprzęt biurowy) i stabilne zatrudnienie oraz ciekawe bonusy (m.in. zdrowa żywność, lekcje w-f, masaże…).

Zakres obowiązków:

Dołączysz do małego zespołu, który dostarcza rozwiązania dla całej firmy. Weźmiesz udział w różnorodnych projektach, tworząc interfejsy, programując je i modyfikując istniejące systemy. Na co dzień będziesz współpracować z innymi programistami, projektantami interfejsów, administratorami i biznesem.

Nasze wymagania:

przynajmniej 1-2 lata doświadczenia w charakterze webmastera / programisty www,
biegłość w tworzeniu interfejsów www (HTML5, CSS3, RWD),
dobra znajomość JavaScript,
znajomość baz danych SQL (MySQL / Postgres),
dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: PHP, Python i przynajmniej jednego frameworka www,
umiejętność wersjonowania kodu (preferowany git),
znajomość środowiska Linux,
rozumienie protokołu HTTP i TCP/IP,
znajomość wybranego frameworka CSS (np. Bootstrap).

Dodatkowe umiejętności:

doświadczenie w optymalizacji wydajności rozwiązań internetowych,
zaawansowana znajomość systemu Linux od strony serwera,
znajomość nierelacyjnych baz danych.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia do zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zostanie zaproszona na rozmowę z przyszłym przełożonym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-26
Wyświetlona: 4632 razy