DevOps Admin

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: RedHat Bash Python Perl Chef

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: DevOps Admin.

Obowiązki:
- Automatyzacja zadań,
- Konfiguracja systemu,
- Planowanie wdrożenia na środowisko UAT,
- Administracja bazą danych na poziomie podstawowym oraz wsparcie migracji danych.

Wymagania:
- Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi,
- Znajomość RedHat 6,
- Znajomość języków skryptowych: Bash, Python lub Perl,
- Znajomość narzędzi do automatyzacji (preferowany Chef),
- Doświadczenie w Continous Integration,
- Doświadczenie pracy z MongoDB,
- Język angielski na dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami).

Mile widziane:
- Doświadczenie pracy z ElasticSearch, Linkerd, Consult, Splunk.

Oferujemy:
- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole,
- Konkurencyjne wynagrodzenie,
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery,
- Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych,
- Umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym,
- Program Mentorski,
- Pakiet Benefit Multisport lub OK System,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego,
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
- Dofinansowanie obiadów,
- Liczne spotkania firmowe (Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe),
- Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własną przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy,
- Game/Chill out rooms,
- Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej,
- Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-15
Wyświetlona: 3886 razy