Programista Java- Niemcy

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: Java SQL

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

• Rozwój oprogramowania Web oraz aplikacji przy użyciu Java EE
• Prowadzenie usług internetowych przy wsparciu SQL/NoSQL
• Rozwój dostępnych, skalibrowanych rozwiązań programowych

Wymagania:

• Ukończenie studiów Informatycznych (lub podobnych)
• Umiejętność współpracy w 6-8 osobowych grupach
• Kilkuletnie doświadczenie w zespole rozwojowym, opartym na Java EE, spring MVC
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
• Umiejętności interpersonalne i zarządcze
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 4000 do 8000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-07
Wyświetlona: 5144 razy