Webdeveloper

praca it: etat dla Orba Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Webdeveloper front end

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Web/O/2016

Opis stanowiska:

Implementacja ekranów aplikacji w technologii HTML5/CSS3 na podstawie dostarczonych projektów
Implementacja mechanizmów po stronie przeglądarki internetowej (Ajax / jQuery)
Aktywny udział w spotkaniach projektowych
Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript (framework jQuery)
Umiejętność dokładnego cięcia layoutów graficznych na potrzeby WWW
Doświadczenie w pracy nad layoutami RWD
Dobra znajomość języka angielskiego
Zaangażowanie i kreatywność
Umiejętność analitycznego myślenia
Samodzielność

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce – napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Mile widziane:

Znajomość nowoczesnych frameworków JavaScript, np. Angular, Backbone
Znajomość SASS/LESS
Znajomość Grunt/Bower
Znajomość GIT
Znajomość technologii PHP
Znajomość platform Magento

Oferujemy:

Umowę o pracę, umowy o współpracę, jesteśmy w tej kwestii elastyczni!
Kartę Benefit Systems
Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
Spotkania integracyjne – grill, wycieczki, zawody

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-27
Wyświetlona: 4331 razy