Programista PHP / Magento

praca it: etat dla Orba Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista PHP Magento

ORBA | WE-COMMERCE YOUR BUSINESS

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań IT dla branży e-commerce. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej. Tworzymy dedykowane systemy B2B oraz B2C dla podmiotów zainteresowanych wejściem na rynek e-commerce bądź rozwojem dotychczasowej działalności w tym obszarze.

Poza obsługą programistyczną, wspieramy naszych Klientów w tworzeniu architektury informacji oraz funkcjonalnych założeń aplikacji, których poprawność weryfikujemy za pośrednictwem technologii prototypowania.

Nasze oprogramowania budujemy w oparciu o technologię Magento – światowego lidera rozwiązań dla handlu internetowego.
Praca u nas to nieustające wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z masą pomysłów, które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach.
Jesteśmy firmą, którą tworzą ludzie. Dzięki koleżeńskiej atmosferze nawet po godzinach chętnie spędzamy razem czas. Grillujemy, gramy w nogę albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!) grach planszowych :)
W szczególności do współpracy zachęcamy wszystkich miłośników Magento, Cake PHP, Angulara i gier planszowych!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PHP/06/16/Warszawa

Opis stanowiska:

Tworzenie oprogramowania w technologii PHP
Praca nad projektami e-commerce w technologii Magento
Aktywny udział w spotkaniach projektowych
Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

Znajomość technologii PHP
Zaangażowanie i pomysłowość
Umiejętność analitycznego myślenia
Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów
Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce – napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Mile widziane:

Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
Znajomość CakePHP
Znajomość GIT
Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Umowę o pracę, umowy o współpracę, jesteśmy w tej kwestii elastyczni
Wynagrodzenie – od 3000 zł netto do 10 000 zł netto
Kartę Benefit Systems
Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
Spotkania integracyjne – grill, wycieczki, zawody
Pracę w oddziale Warszawa lub Lublin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-27
Wyświetlona: 4153 razy