Główny analityk IT

praca it: etat dla NET PC / Gdańsk

Tagi: Analityk IT Główny

Opis stanowiska:

kierowanie oraz udział w analizie biznesowej i systemowej nadzór merytoryczny nad produktami działu tworzonymi przez zespół analizy udział w planowaniu rozwoju kompetencji analityków w zakresie analizy biznesowej i systemowej, w tym narzędzi wspomagających poszukiwanie w obszarze procesów analitycznych usprawnień oraz udział w planowaniu i wdrażaniu tych usprawnień udział w identyfikacji, analizie ryzyk oraz w przygotowywaniu planów zapobiegawczych dodatkowo – koordynowanie projektów informatycznych poprzez nadzór projektów (project assurance) oraz wsparcie menedżerów wspomaganie komunikacji w projektach.

Wymagania:

praktyka wydobywania, analizy, specyfikowania i zarządzania wymaganiami bardzo dobra znajomość technik analizy biznesowej IT/inżynierii wymagań dobra znajomość UML znajomość narzędzi do tworzenia makiet np. Axure RP znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym (w szczególności nastawienie na współpracę) poprawna i precyzyjna umiejętność posługiwania się językiem polskim (pismo i mowa) zaangażowanie i chęć podejmowania odpowiedzialności wysoka kultura osobista

Mile widziane:

znajomość PRINCE2, SCRUM, Agile, UX

Oferujemy:

uczestnictwo w atrakcyjnych i zróżnicowanych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych) możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji możliwość pracy w oparciu o międzynarodowe standardy analizy biznesowej IT (IIBA, PMI, REQB) możliwość podejmowania ambitnych zadań i wprowadzania usprawnień atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy) dofinansowanie do karty Multisport niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa (dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca Głównego PKP/PKS opłacony abonament za kartę parkingową elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00) kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-08
Wyświetlona: 4025 razy