Senior Python Developer 9000-14000 PLN

praca it: etat dla IT Rekruter / Polska

Tagi: python django

Firma IT Rekruter dla swojego partnera z branży finansowej specjalizującego się w tworzeniu systemów transakcyjnych dla bankowości internetowej poszukuje pracownika na stanowisko: SENIOR PYTHON DEVELOPER.

Poszukujemy doświadczonych developerów do pracy w doświadczonym zespole tworzącym innowacyjne rozwiązania w oparciu o technologie Python dla branży finansowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Projektowanie i programowanie komponentów platformy do przetwarzania transakcji o bardzo wysokiej przepustowości
- Integracja z zewnętrznymi systemami bankowymi
- Projektowanie narzędzi do agregacji danych w oparciu o ElasticSearch

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
- Znajomość technologii: Python / Django nierelacyjne bazy danych (Redis, DynamoDB)
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych przez ORM
- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
-Stałe stabilne zatrudnienie
-Atrakcyjne wynagrodzenie 9 000-14 000 PLN netto
-Umowa B2B lub inna
-Pracę w przyjaznym środowisku profesjonalistów
-Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Łodzi lub w Warszawie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-02
Wyświetlona: 5114 razy