Programista PHP, Javascript [Poznań]

praca it: etat dla Lobo HR / Polska

Tagi: php javascript java MySQL html

Czekasz na pracę w zespole z osobami, na których nie masz co liczyć na pomoc? Praca po godzinach nad zadaniami “na wczoraj” to to czego szukasz?
Jeśli tak, to nie odpowiadaj na moje ogłoszenie – sorki. W przeciwnym razie – zapraszam do zapoznania się ze stanowiskiem i aplikowaniem ;-)

Poszukuję programisty PHP, Javascript w Poznaniu.

Najważniejsze wymagania:
Bardzo dobra znajomość PHP, Javascript,
Znajomość języka zapytań SQL; znajomość baz danych MSSQL, MySQL,
Dobra znajomość html, xhtml, CSS, xml,
Znajomość WSDL, Rest.

Zakres obowiązków:
- Projektowanie aplikacji – moduły funkcjonalne, frontend/backend, bazy danych (MS SQL, MySQL),
- Implementacja na podstawie specyfikacji projektowej,
- Tworzenie interfejsów WS,
- Budowa aplikacji webowych integrujących się z istniejącymi systemami klientów

Firma, która poszukuje powyższego programistę prowadzi liczne projekty dla lidera z branży motoryzacyjnej w Polsce (Volkswagen Group Polska)
Dodatkowo:
- Umowa o pracę, widełki: 5 – 9 k zł,
- Udział w najważniejszych projektach firmy,
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji,
- Prywatną opiekę zdrowotną,
- Udział w ubezpieczeniu grupowym.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-10
Wyświetlona: 4395 razy