Front-end Developer

praca it: etat dla Green Beam / Gdańsk

Tagi: programista front-end css html javascript sass less

Energiczny i innowacyjny zespół poszukuje kondydata na stanowisko Front-End Developer. Dołączając do nas będziesz pracował z najnowocześniejszymi technologiami, tworząc projekty znacząco wyróżniające się z dostępnych na rynku.

Charakter pracy:

  • stacjonarna

Rodzaj umowy:

  • dzieło / zlecenie / kontrakt

Obowiązki:

  • Wdrażanie produktu zgodnego z wymaganiami biznesowymi
  • Pisanie czystych, skalowalnych, łatwych do czytania i utrzymania kodów
  • Ścisła współpraca z zespołem
  • Bieżące raportowanie swojej pracy i dokumentowanie powstałych rozwiązań
  • Analiza problemów źródłowych

Wymagane i pożądane doświadczenie:

  • Dobra znajomość Less, JavaScript/jQuery, HTML, CSS, Bootstrap
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Systemy kontroli wersji (SVN/Git)
  • Znajomość zagadnnień związanych z RWD

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • znajmość PHP
  • znajomość frameworków Javascript
  • znajomość systemu szablonowego Zend framework
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją prędkości ładowania stron

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pełną wyzwań pracę przy aplikacjach internetowych
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: służbowy laptop

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-19
Wyświetlona: 4335 razy