Web Developer / Wordpress Sosnowiec

praca it: etat dla MPC Jakub Gaj / Sosnowiec

Tagi: Web Developer Wordpress PHP CSS JavaScript

Oferujemy:
Pracę w miłej atmosferze z utalentowanym zespołem. Elastyczne godziny pracy. Każdą ilość kawy/herbaty jaką jesteś w stanie wypić oraz możliwość rozwoju.

Idealny zestaw skilli:
- wyborny w: CSS, HTML
- przedni w: WP, PHP, JS
- responsywny i wielo platformowy dewelopment
- komunikatywność
- średni pisemny angielski
- przywiązywanie wagi do szczegółów
- 2+ lata doświadczenia

Dodatkowe punkty za:
- potrzebę tworzenia wspaniałych produktów
- pasję i kreatywność
- chęć rozwoju i pozyskiwania nowej wiedzy
- doświadczenie w branży stockowej
- doświadczenie z SASS i Git
- doświadczenie z SEO

Zakres obowiązków:
- rozwijanie flagowych szablonów i pluginów pod Wordpress
- praca przy aktualizacjach do szablonów
- tworzenie nowych projektów

Lokalizacja:
Sosnowiec, Polska

Wynagrodzenie:
3000-5000PLN (w zależności od skilla i doświadczenia)

Dostęp do materiałów szkoleniowych. Możliwość rozwoju.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-16
Wyświetlona: 4864 razy