Front-End Developer - HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery

praca it: etat dla New - Invest / Poznań

Tagi: Front-End Developer JavaScript Developer Web Developer

Firma poszukująca kandydatów na to stanowisko, świadczy usługi informatyczne oraz konsultingowe w branży IT. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, gdyż działa już 20 lat i zatrudnia ponad 150 osób z branży IT, a jej produkty są wdrażane na całym świecie.
Miejsce pracy:
Poznań (możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego)
Wynagrodzenie:
Uzależnione od poziomu umiejętności i może wynieść 11.000 PLN netto na B2B lub 11.000 PLN brutto na umowę o pracę.
W przypadku osób prezentujących eksperckie umiejętności, wynagrodzenie może ulec zwiększeniu.
Obowiązki:
Projektowanie i implementacje nowych rozwiązań oraz za rozwój istniejącej funkcjonalności. Budowanie aplikacji w HTML5, które obejmują zasięgiem cały wachlarz dostępnych platform. Wymagana znajomość:
• HTML5/CSS3
• JavaScript (VanillaJS)
• Angular.js (ew. inne framework’i MV*)
SASS/LESS
• jQuery
• J.angielski – poziom B2 z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku
Dodatkowe atuty, znajomość zagadnień:
• HTML5 APIs
• Phonegap
RWD
• node.js
GIT / Gerrit
• cross-browser compatibility
Dodatkowe profity:
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Benefit Multisport
• Nauka j. angielskiego
• Zniżka na produkty firmy. Możliwości rozwoju:
Pracownicy firmy biorą udział w polskich, oraz w światowych konkursach, uczestniczą w szkoleniach zagranicznych, współpracują z partnerami spółki w wielu krajach, a bardziej doświadczeni pracownicy wykładają na uczelniach. Każde stanowisko w firmie zakłada w przyszłości awans, zależny od rozwoju umiejętności i stażu pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-16
Wyświetlona: 3648 razy