Senior Front-End Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: javascript frontend front-end

Poszukujemy osób na to stanowisko dla firmy, która prowadzi kilka dużych własnych projektów z branży marketingu internetowego. Działa tylko i wyłącznie na rynku zagranicznym- głównie USA

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Główne zadania:
 Programowanie aplikacji webowych/interfejsów użytkownika
 Pełnienie kluczowej roli w procesie projektowania i opracowania zastosowań technicznych
 Optymalizacja JavaScript

Wymagania:
 Otwartość na nowe technologie, inwencja
 Wyjątkowa kultura pracy
 Znajomość architektury JavaScript/ bardzo dobra znajomość JavaScript
 Znajomość RequireJS, Bower i/lub Yeoman, Grunt
 Tworzenie szablonów w Handlebars lub Jade
 Znajomość CSS (Less)
 Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu UX
 Istotnym atutem będzie znajomość zagadnień optymalizacji stron internetowych w oparciu o narzędzia analityczne
 Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie 11 000- 16 000 netto PLN na umowę o pracę
 Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
 Udział w realizacji ambitnych projektów
 Elastyczne godziny pracy
 Pracę w młodym zespole w biurze w samym centrum Krakowa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-06
Wyświetlona: 3677 razy