JavaScript Developer

praca it: etat dla SoInteractive SA / Kraków

Tagi: javascript front-end angular js

Jesteśmy twórcami jednej z pierwszych platform grywalizacyjnych w Polsce – narzędzia, które angażuje użytkowników programów lojalnościowych, aplikacji i serwisów poprzez mechanizmy znane z gier. Wykorzystujemy zaawansowane, narzędzia i technologie (m.in. Scala, Akka, Play Framework, AngularJS, Nashorn, RabbitMQ, Docker, NodeJS, MongoDB).

Znasz JavaScript nie od dziś, a HTML5 i CSS3 masz w małym palcu? Gdy piszesz w JavaScript wiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych? Jeśli tworzenie aplikacji internetowych to Twoja pasja — dołącz do nas!

Twoje zadania:

Wdrażanie funkcjonalności zgodnie ze specyfikacja (również na gruncie współpracy – programowanie w parach oraz działań z zakresu R&D)
Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej wdrożonych przez siebie rozwiązań
Pomoc w otrzymaniu wysokiej jakości kodu wytwarzanego przez zespół developerski (realizacje Code Review)
Przygotowanie testów jednostkowych, współpraca z działem QA
Oczekujemy:

dobrej znajomości języka JavaScript
znajomości AngularJS
znajomości HTML5/CSS3
znajomości systemu kontroli wersji GIT
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
umiejętności analitycznego myślenia
znajomości języka angielskiego umożliwiającej komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziana:

znajomość wzorców programowania funkcyjnego
znajomość metodologii Agile/SCRUM
znajomość bibliotek Jasmine lub Mocha
doświadczenie w pracy z wykorzystaniem bibliotek Bower/Grunt

Jak pracujemy?

Poszczególne mikroserwisy naszego systemu rozwijane są na wielu płaszczyznach i w różnych technologiach. Scala trzyma pieczę nad rozproszonym systemem przetwarzania eventów (przy współpracy z RabbitMQ, MongoDB, Akka, oraz Play!). Językiem JavaScript posługujemy się zarówno na front-endzie (AngularJS, HTML5, CSS3) jak i na back-endzie, gdzie służy jako medium reaktywnych skryptów. W procesie Continuous Integration oraz Continuous Delivery wspomagamy się Jenkinsem oraz Dockerem. Ponadto przykładamy bardzo dużą wagę do jakości kodu, zrozumienia realizowanych zadań, komunikacji w zespole oraz automatyzacji procesów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-14
Wyświetlona: 3831 razy