Asystent Kierownika Projektu

praca it: etat dla Surfland Systemy Komputerowe S.A. / Wrocław

Tagi: Asystent Project Managera

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie Kierownika Projektów w zakresie realizacji zadań projektowych u klientów spółki.

Główne obowiązki:

Koordynacja prac wykonawców zadań projektowych
Monitorowanie i informowanie Kierownika Projektów o postępach w realizacji zadań
Raportowanie z postępu wykonania zadań
Zgłaszanie do Kierownika projektu problemów związanych z realizacją zadań
Udział w ustaleniach projektowych
Kompletowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub równoważne doświadczenie
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
Bardzo dobra organizacja czasu dostosowana do wymagań realizowanych projektów
Znajomość zagadnień teletechnicznych
Mile widziana znajomość instalacjach elektrycznych oraz audio video.

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy
Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-12
Wyświetlona: 4825 razy