Java Developer

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: java developer programista

ITFS Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Stanowisko : Java Developer
Lokalizacja: Gdańsk (Matarnia)

Opis stanowiska/ zakres zadań:

Dział Rozwoju Systemów IT realizuje szereg projektów polegających na tworzeniu i rozwoju aplikacji sieciowych zarówno na potrzeby firmy jak i pisanych na zlecenie firm zewnętrznych, krajowych oraz zagranicznych. W związku z dużą ilością projektów szukamy osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową jako Java developer.

Informacje organizacyjne :

• Miejsce pracy: Gdańsk
• Forma współpracy: w oparciu o działalność gospodarczą lub inna do indywidualnego ustalenia
• Długofalowa współpraca

Wymagane umiejętności:

• 2 letnie doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych w JAVA,
• Praktyczna znajomość frameworka Spring,
• Doświadczenie w programowaniu przy użyciu PHP5,
• Znajomość technologii tworzenia aplikacji webowych HTML, CSS3, Java Script,
• Wiedza odnośnie oprogramowania zorientowanego obiektowo,
• Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich wykorzystania
w praktyce,
• Wiedza na temat relacyjnych baz danych (SQL, Postgresql, MySQL, SQLite 3),
• Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji, SVN/GIT,
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Umiejętność pisania przemyślanego kodu oraz dobrej dokumentacji technicznej,
• Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane umiejętności:

• Doświadczenie w pisaniu aplikacji mobilnych dla systemu Android,
• Doświadczenie w pisaniu aplikacji rozproszonych oraz znajomość technik integracji,
• Znajomość baz NoSQL, WebServices (SOAP, REST),
• Znajomość framework-u Symfony 1 i 2,
• Obycie z systemem Linux.

Wymagana znajomość języków obcych:

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacji.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
• Pracę przy ciekawych projektach,
• Zapoznanie się z szeregiem nowych technologii,
• Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu developerów,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

Osoba kontaktowa: Kordian Kowalewski Konsultant ds. Rekrutacji IT

Tel: 791 505 743
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-31
Wyświetlona: 4163 razy