Android Developer

praca it: etat dla dotCommunity Sp.z o.o. / Kraków

Tagi: Android C++ Java Games

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT oraz finansów.

Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego twórcy oprogramowania rozrywkowego w Polsce szukamy osób, które dołączą do zespołu Android Developerów. Aplikacje tworzone w firmie dostępne są na portalu firmy, stronach partnerskich i portalach wydawców na całym świecie a także udostępniane w App Storze i Android Markecie.

Stanowisko: Android Developer

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- implementacja nowych gier oraz dalszy rozwój już istniejących
- ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
- wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- bardzo dobra znajomość języka C++ i/lub Java
- dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii

Mile widziane:

- znajomość frameworków do pisania gier 2D (cocos2d lub libGDX)
- doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji dla systemu Android

Firma oferuje:

- pracę w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
- możliwość pracy z najnowszymi technologiami
- nastawienie na dłuższą współpracę, nie pod kątem jednego, konkretnego projektu.
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-12
Wyświetlona: 4864 razy