Delphi Software Engineer

praca it: etat dla Manpower / Bielsko Biała

Tagi: Delphi Programista

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: DSP/011/PLM
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
- pomoc w utrzymaniu złożonej aplikacji Delphi
- pomoc w utrzymaniu narzędzi wspomagających produkt
- kontakt z działem wsparcia technicznego oraz klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu aplikacji Delphi i C#
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno słowną, jak i pisemną
- szczegółowa wiedza i doświadczenie w tworzeniu i debugowaniu relacyjnych baz danych (Oracle i/lub SQL)
- doświadczenie w programowaniu w środowisku Windows.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowane pozycji, w międzynarodowym zespole profesjonalistów
- szkolenia w zakresie nowych technologii zarówno w Polsce, jak i za granicą
- pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna – Medicover, karta Multisport
- miłą atmosferę oraz elastyczny czas pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-15
Wyświetlona: 4693 razy