Tester Aplikacji Mobilnych

praca it: etat dla STXNext / Poznań

Tagi: Testing Android iOS

Zespół mobilny STX Next to grupa doświadczonych miłośników urządzeń mobilnych. Przeplatają się u nas dwa światy: iOS i Android, które nie konkurują ze sobą, ale merytorycznie się uzupełniają. Wszystkie aplikacje tworzone są w technologiach natywnych dla urządzeń mobilnych (Objective-C, Java). Zawsze staramy się być na czasie z trendami w programowaniu aplikacji i korzystać z najnowszych narzędzi, dzięki czemu ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. U nas zdobędziesz doświadczenie z każdej dziedziny programowania mobilnego: zarówno w tworzeniu efektownych interfejsów użytkownika, jak i w zabezpieczaniu wrażliwych danych przechowywanych na urządzeniach.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY TESTERA, KTÓREGO ZADANIAMI BĘDĄ:

  • Sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją
  • Testowanie aplikacji mobilnych
  • Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań, analiza funkcjonalna tworzonego oprogramowania
  • Wykonywanie testów manualnych na podstawie dokumentacji projektowo-analitycznej i planów testów
  • Przygotowanie dokumentacji testowej przypadków, scenariuszy testowych, testów akceptacyjnych
  • Raportowanie wykrytych błędów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Minimum rocznego doświadczenia w testowaniu natywnych aplikacji mobilnych
  • Biegłości w zakresie technik projektowania testów
  • Praktycznej znajomości narzędzi wspierających testy
  • Dobrej znajomości struktury mobilnych Systemów Operacyjnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

MILE NAS ZASKOCZY:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów oraz znajomość dedykowanych narzędzi (Calabash, Cucumber)
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT

OFERUJEMY:

  • Pracę w zespole zorganizowanym zgodnie z wartościami agile
  • Przejrzysty system wynagrodzeń
  • Budżet szkoleniowy, którym sam zarządzasz
  • Nieograniczony dostęp do wiedzy
  • Szkolenia, warsztaty, ligthning talks, hackathony, rozbudowaną biblioteczkę, udział w konferencjach

WYNAGRODZENIE:

  • 4500 – 7700 zł + VAT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-24
Wyświetlona: 4750 razy