Java Developer

praca it: etat dla SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA / Gdańsk

Tagi: Jacva Spring Hibernate

SMT Software Services to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami.
Nasz zespół liczy ponad 700 osób rozlokowanych w 7 centrach developerskich. Pracujemy dla klientów z różnych branż, zarówno polskich i zagranicznych. Rozwijamy się w ogromnym tempie i to samo umożliwiamy naszym pracownikom. Realizujemy projekty w najnowszych technologiach, zarządzane przez doświadczonych managerów. Posiadamy centra kompetencyjne (.NET, Java, PHP, mobile, test team) oraz własny dział R&D.

Gdańsk
JD/GDN/0415/

Obowiązki
• Projektowanie i implementacja rozwiązań
• Rozwijanie i utrzymywanie wielowarstwowych aplikacji
• Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
• Integracja systemów i baz danych

Wymagania
• Dwuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w Javie
• Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość Springa, Hibernate

Oferujemy
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-09
Wyświetlona: 4504 razy