Programista Flash-gry

praca it: etat dla Evolving Recruitment / Kraków

Tagi: flash gry games developer programista flash actionscript javascript php xhtml

Agencja Evolving-Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE.

Numer certyfikatu (2463)

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy w Krakowie, specjalizującej się w projektowaniu i tworzeniu najnowocześniejszych rozwiązań sieciowych dla partnerów z Wielkiej Brytanii, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista Flash
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

* Tworzenie wysokiej jakości gier przy wykorzystaniu aplikacji Flash * Adaptacja i pisanie gier na nowe platformy * Integracja istniejących i nowotworzonych rozwiązań; * Komunikacja postępów między zespołami; * Współpraca z innymi zespołami w celu usprawnienia usług;

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe, kierunkowe * Bardzo dobra znajomość: Actionscript, Javascript, PHP, XHTML * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego * Doświadczenie w programowaniu przy użyciu Flash * Zainteresowanie grami interaktywnymi * Gotowość do pracy pod wpływem stresu * Własne portfolio

Oferujemy:

* Praca nad najnowszymi rozwiązaniami * Ścisła współpraca z brytyjskimi firmami zaangażowanymi w projekt * Rozbudowany system szkoleń * Miła i przyjazna atmosfera * Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie IT w centrum Krakowa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-15
Wyświetlona: 7371 razy