Programista PHP dla Ten Square Games

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: programista php wroclaw tensquaregames

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Programista PHP

Opis stanowiska:

-wsparcie zespołów tworzących gry w zakresie integracji z platformami społecznościowymi oraz innymi kanałami dystrybucji;
-wdrażanie nowych mechanizmów związanych z promocją gier w Internecie.

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość języka PHP;
-dobra znajomość języka Javascript oraz technologii webowych (HTML, CSS);
-znajomość zagadnień bazodanowych;
-doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API;
-podstawowa znajomość zagadnień algorytmicznych.

Mile widziane:

-wykształcenie informatyczne;
-doświadczenie w optymalizacji aplikacji serwerowych;
-doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (najmilej widziane: Yii);
-doświadczenie w pracy z bibliotekami Javascriptowymi (najmilej widziane: jQuery bądź Mootools);
-doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (najmilej widziane: Redis);
-orientacja w technologii Flash i języku ActionScript;
-umiejętność pracy w konsoli Linuxa;
-zainteresowanie tworzeniem gier.

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
-możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
-przyjazną atmosferę;
-elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-04
Wyświetlona: 5066 razy