Administrator Linux/Unix

zlecenia it dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: Administracja Linux Unix Sql

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

 Poszukiwany
Jeśli szukasz wyzwań i chcesz rozwijać się w najnowszych technologiach.
To ten projekt jest dla Ciebie. Poszukujemy doświadczonego administratora

 Zadania:
 Zdalne zarządzanie serwerami Unix oraz ich monitoring
 Zarządzanie systemami międzynarodowych klientów
 Rozwiązywanie problemów użytkowników
 Zarządzanie backup’em oraz instalacjami aplikacji
 Zarządzanie incydentami
 Dbanie o bezpieczeństwo
 Nadzór zdalny nad systemami dostaw kontrahentów

 Wymagania:
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 Znajomość środowiska Unix/Linux
 Doświadczenie w pracy z bazą Oracle będzie dodatkowym atutem
 Bardzo dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:
 Praca w międzynarodowym środowisku
 Możliwość rozwoju
 Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
 Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach
 Indywidualną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju zawodowego
 Pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie na życie, dodatkowy tydzień urlopu, dodatek lunchowy, MS OfficeSuite do własnego użytku)
 Możliwość współpracy na dowolnej zasadzie ( b2b, up, zlecenie, dzieło)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-10
Wyświetlona: 6290 razy