Junior Account Executive

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Junior Account Executive

Unia Interactive, poszukuję osób do biura w Warszawie na płatny staż z możliwością zatrudnienia jako:

Jeżeli jesteś studentem / studentką IV lub V roku studiów i chcesz rozpocząć karierę zawodową w agencji interaktywnej, to wyślij do nas swoje CV.

Od kandydatów oczekujemy: – umiejętności pracy w zespole, – zapału do pracy, – znajomości podstaw marketingu, – znajomości języka angielskiego, – znajomości pakietu MS Office

Zadania: – realizowanie bieżących projektów, – kompleksowa obsługa klienta, – współtworzenie narzędzi marketingowych.

Oferujemy: – pracę w przyjaznej atmosferze oraz z młodym i dynamicznym zespole, – atrakcyjne warunki zatrudnienia, – udział w ciekawych projektach, – możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-08
Wyświetlona: 5714 razy