Junior .NET Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Bielsko Biała

Tagi: NET C# SQL WPF WCF

Opis stanowiska:
• Rozwój istniejących oraz nowych aplikacji w oparciu o powierzoną specyfikację
• Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej dla tworzonego oprogramowania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat studiów
• Znajomość platformy .NET oraz języka C#
• Znajomość SQL w zakresie projektowania, metod wbudowanych oraz optymalizacji baz danych
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej
• Zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność oraz terminowość

Mile widziane:
• Znajomość technologii WPF oraz WCF
• Znajomość technologii mobilnych

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznym zespole
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Zatrudnienie na pełny etat
• Okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-11
Wyświetlona: 6219 razy