BACK-END DEVELOPER Torun

praca it: etat dla Data Invest / Toruń

Tagi: back SQL java node agile

Główne zadania:

Tworzenie zaawansowanych systemów IT, w szczególności modułów związanych z analizą danych, budowaniem algorytmów, rozwiązywaniem problemów klientów
Udział w innowacyjnych projektach z sektora high-tech
Udział w projektowaniu rozwiązań IT we współpracy z Analitykami, Front-End Developerami, Product Managerami i Product Designerami
organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
Udział w projektach prowadzonych w trybie Agile/SCRUM

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Min. pół roku doświadczenia w tworzeniu systemów IT
Biegła znajomość języków programowania: Java i/lub C# i/lub Python
Bardzo dobra znajomość języka SQL
Znajomość: javascript, node.js i/lub ASP.NET
Znajomość języka angielskiego
Proaktywne nastawienie
Dyspozycyjność, gotowość do zadaniowej pracy
Mile widziane:

najomość rozwiązań J2EE, frameworku Spring
Znajomość frameworka Hibernate
Znajomość środowiska Eclipse
Znajomość WPF (i kontrolek Telerik’a), ASP.Net MVC, Entity Framework, WebServices, Team Foundation Server (lub innego systemu kontroli wersji)
Doświadczenie w pracy nad systemami typu Big Data oraz z rozwiązaniem Hadoop

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze zaawansowanych technologii i IT
Możliwość rotacyjnej pracy nad szerokim zakresem projektów w wielu branżach
Perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-10
Wyświetlona: 6008 razy