Mobile Developer (Poznań)

praca it: etat dla Sigmeo Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: ios objective-c Programista Java android

Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy Programisty iOS/Android.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało:
- rozwój aplikacji mobilnych oferowanych naszym klientom
- utrzymywanie odpowiedniej jakości kodu
- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- znajomość od strony programistycznej iOS lub Android
- dobra znajomość Objective-C lub Java
- mile widziana znajomość obu platform
- znajomość technologii webowych i standardów internetowych, mile widziana znajomość HTML5, CSS3, jQuery,
- mile widziane doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika
- umiejętność pracy w zespole
- zdolność samodzielnego prowadzenia projektów

Mile widziane portfolio z aplikacjami w App Store/Google Play

Oferujemy:
- Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach
- Rozwój warsztatu zawodowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii
- Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca częściowo zdalna)
- Współpracę w oparciu o umowę o prace bądź własną działalność gospodarczą

Widelki: 3000 – 8000 zł

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-07
Wyświetlona: 5120 razy