Programista PHP

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Firma Unia Interactive z siedzibą w Warszawie poszukuje otwartych na świat i nowe technologie osób do swojego zespołu.

Wymagania: – dobra znajomość języka PHP oraz metod tworzenia w nim aplikacji internetowych, – dobra znajomość (HTML, JavaScript, CSS), – znajomości języka SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL), – umiejętność pracy w zespole, – mile widziane porfolio i/lub przykład kodu napisanego w PHP.

Zakres obowiązków: – rozbudowa aplikacji PHP, – tworzenie dodatkowych modułów na potrzeby aplikacji WWW

Oferujemy: – stałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz w młodym i dynamicznym zespole, – możliwość dalszego rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia, – możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji technicznych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-27
Wyświetlona: 4301 razy