Account Executive Assistant.

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Account Executive Assistant

Unia Interactive, poszukuję osób do biura w Warszawie na płatny staż w dziale Client Service na stanowisku Account Executive Assistant.

Jeżeli jesteś studentem / studentką IV lub V roku studiów i chcesz rozpocząć karierę zawodową w interaktywnej agencji reklamowej, to wyślij do nas swoje CV.

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności pracy w zespole,
- zapału do pracy,
- znajomości podstaw marketingu,
- znajomości języka angielskiego,
- znajomości pakietu MS Office

Zadania: – realizowanie bieżących projektów reklamowych, – kompleksowa obsługa klienta, – udział w tworzeniu strategii komunikacji i bliska współpraca z działem kreacji – przygotowywane analiz konkurencji.

Oferujemy: – pracę w przyjaznej atmosferze oraz z młodym i dynamicznym zespołem, – udział w ciekawych projektach, – poznawanie nowych narzędzi marketingowych online, – realizacja działań reklamowych w mediach społecznościowych, – możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-15
Wyświetlona: 5977 razy